Aktuell lokal tid her Tamsweg, Østerrike
Spørsmål: Hva er klokka her Tamsweg? Svar: Tamsweg (Salzburg) ligger i "CEST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: +2) og sommertid er aktiv (+ 1t) ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Mandag, 25. mai 2026, 15:45 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
Tamsweg vil bytte til vintertid på 03:00, Søndag, 25 oktober 2026. tid endre retning: -1 t. Tid igjen: 152 dag, 11 time (r), 14 minutter. (i øyeblikket når denne siden er generert)
» Tamsweg tidsendringer 2026, 2027 (Europe/Vienna) »
| Tamsweg info: | |
|---|---|
| Land: | Østerrike |
| Valuta: | EUR, Euro |
| Kontinent: | Europa |
| Befolkning: | ≈ 6 126 = 0.747‰ AUT Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1026 m |
| GPS-koordinater | 47° 7' 41.1" Nord, 13° 48' 39.7" Øst |
| Avstand fra * Equator: | 5240.2 km (3256.1 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 4766.9 km (2962 mi) |
| Språk: [*2] | tysk/Østerrike (+3) |
| AC støpsel | 230 V • 50 Hz • C,F [*3] |
Still Tamsweg som standard by
Tid på dagen i Tamsweg nå
![]() 05:18 |
![]() |
![]() 20:45 |

= 0.747‰ AUT Befolkning



