Aktuell lokal tid her Traismauer, Østerrike
Spørsmål: Hva er klokka her Traismauer? Svar: Traismauer (Lower Austria) ligger i "CEST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: +2) og sommertid er aktiv (+ 1t) ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Mandag, 25. mai 2026, 15:42 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
Traismauer vil bytte til vintertid på 03:00, Søndag, 25 oktober 2026. tid endre retning: -1 t. Tid igjen: 152 dag, 11 time (r), 17 minutter. (i øyeblikket når denne siden er generert)
» Traismauer tidsendringer 2026, 2027 (Europe/Vienna) »
| Traismauer info: | |
|---|---|
| Land: | Østerrike |
| Valuta: | EUR, Euro |
| Kontinent: | Europa |
| Befolkning: | ≈ 5 815 = 0.709‰ AUT Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 193 m |
| GPS-koordinater | 48° 21' 0" Nord, 15° 43' 60" Øst |
| Avstand fra * Equator: | 5376 km (3340.5 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 4631 km (2877.6 mi) |
| Språk: [*2] | tysk/Østerrike (+3) |
| AC støpsel | 230 V • 50 Hz • C,F [*3] |
Still Traismauer som standard by
Tid på dagen i Traismauer nå
![]() 05:05 |
![]() |
![]() 20:42 |

= 0.709‰ AUT Befolkning



