Aktuell lokal tid her Traun, Østerrike
Spørsmål: Hva er klokka her Traun? Svar: Traun (Upper Austria) ligger i "CEST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: +2) og sommertid er aktiv (+ 1t) ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Mandag, 25. mai 2026, 14:30 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
Traun vil bytte til vintertid på 03:00, Søndag, 25 oktober 2026. tid endre retning: -1 t. Tid igjen: 152 dag, 12 time (r), 29 minutter. (i øyeblikket når denne siden er generert)
» Traun tidsendringer 2026, 2027 (Europe/Vienna) »
| Traun info: | |
|---|---|
| Land: | Østerrike |
| Valuta: | EUR, Euro |
| Kontinent: | Europa |
| Befolkning: | ≈ 23 959 = 2.92‰ AUT Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 271 m |
| GPS-koordinater | 48° 13' 35.6" Nord, 14° 14' 4.5" Øst |
| Avstand fra * Equator: | 5362.3 km (3332 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 4644.8 km (2886.1 mi) |
| Språk: [*2] | tysk/Østerrike (+3) |
| AC støpsel | 230 V • 50 Hz • C,F [*3] |
Still Traun som standard by
Tid på dagen i Traun nå
![]() 05:12 |
![]() |
![]() 20:47 |

= 2.92‰ AUT Befolkning



