Aktuell lokal tid her Tulln, Østerrike
Spørsmål: Hva er klokka her Tulln? Svar: Tulln (Lower Austria) ligger i "CEST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: +2) og sommertid er aktiv (+ 1t) ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Mandag, 25. mai 2026, 15:42 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
Tulln vil bytte til vintertid på 03:00, Søndag, 25 oktober 2026. tid endre retning: -1 t. Tid igjen: 152 dag, 11 time (r), 17 minutter. (i øyeblikket når denne siden er generert)
» Tulln tidsendringer 2026, 2027 (Europe/Vienna) »
| Tulln info: | |
|---|---|
| Land: | Østerrike |
| Valuta: | EUR, Euro |
| Kontinent: | Europa |
| Befolkning: | ≈ 14 201 = 1.731‰ AUT Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 175 m |
| GPS-koordinater | 48° 19' 41.8" Nord, 16° 3' 30.9" Øst |
| Avstand fra * Equator: | 5373.6 km (3339 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 4633.5 km (2879.1 mi) |
| Språk: [*2] | tysk/Østerrike (+3) |
| AC støpsel | 230 V • 50 Hz • C,F [*3] |
Still Tulln som standard by
Tid på dagen i Tulln nå
![]() 05:04 |
![]() |
![]() 20:41 |

= 1.731‰ AUT Befolkning



