Aktuell lokal tid her Villach, Østerrike
Spørsmål: Hva er klokka her Villach? Svar: Villach (Carinthia) ligger i "CEST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: +2) og sommertid er aktiv (+ 1t) ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Mandag, 25. mai 2026, 14:35 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
Villach vil bytte til vintertid på 03:00, Søndag, 25 oktober 2026. tid endre retning: -1 t. Tid igjen: 152 dag, 12 time (r), 24 minutter. (i øyeblikket når denne siden er generert)
» Villach tidsendringer 2026, 2027 (Europe/Vienna) »
| Villach info: | |
|---|---|
| Land: | Østerrike |
| Valuta: | EUR, Euro |
| Kontinent: | Europa |
| Befolkning: | ≈ 58 882 = 7.176‰ AUT Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 494 m |
| GPS-koordinater | 46° 36' 37" Nord, 13° 51' 21" Øst |
| Avstand fra * Equator: | 5182.6 km (3220.3 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 4824.5 km (2997.8 mi) |
| Språk: [*2] | tysk/Østerrike (+3) |
| AC støpsel | 230 V • 50 Hz • C,F [*3] |
Still Villach som standard by
Tid på dagen i Villach nå
![]() 05:19 |
![]() |
![]() 20:43 |

= 7.176‰ AUT Befolkning



