Aktuell lokal tid her Vöcklabruck, Østerrike
Spørsmål: Hva er klokka her Vöcklabruck? Svar: Vöcklabruck (Upper Austria) ligger i "CEST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: +2) og sommertid er aktiv (+ 1t) ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Mandag, 25. mai 2026, 15:45 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
Vöcklabruck vil bytte til vintertid på 03:00, Søndag, 25 oktober 2026. tid endre retning: -1 t. Tid igjen: 152 dag, 11 time (r), 14 minutter. (i øyeblikket når denne siden er generert)
» Vöcklabruck tidsendringer 2026, 2027 (Europe/Vienna) »
| Vöcklabruck info: | |
|---|---|
| Land: | Østerrike |
| Valuta: | EUR, Euro |
| Kontinent: | Europa |
| Befolkning: | ≈ 11 887 = 1.449‰ AUT Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 498 m |
| GPS-koordinater | 48° 1' 0" Nord, 13° 39' 0" Øst |
| Avstand fra * Equator: | 5339 km (3317.5 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 4668.1 km (2900.6 mi) |
| Språk: [*2] | tysk/Østerrike (+3) |
| AC støpsel | 230 V • 50 Hz • C,F [*3] |
Still Vöcklabruck som standard by
Tid på dagen i Vöcklabruck nå
![]() 05:15 |
![]() |
![]() 20:49 |

= 1.449‰ AUT Befolkning



