Aktuell lokal tid her Waidhofen an der Thaya, Østerrike
Spørsmål: Hva er klokka her Waidhofen an der Thaya? Svar: Waidhofen an der Thaya (Lower Austria) ligger i "CEST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: +2) og sommertid er aktiv (+ 1t) ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Mandag, 25. mai 2026, 15:48 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
Waidhofen an der Thaya vil bytte til vintertid på 03:00, Søndag, 25 oktober 2026. tid endre retning: -1 t. Tid igjen: 152 dag, 11 time (r), 11 minutter. (i øyeblikket når denne siden er generert)
» Waidhofen an der Thaya tidsendringer 2026, 2027 (Europe/Vienna) »
| Waidhofen an der Thaya info: | |
|---|---|
| Land: | Østerrike |
| Valuta: | EUR, Euro |
| Kontinent: | Europa |
| Befolkning: | ≈ 5 838 = 0.712‰ AUT Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 493 m |
| GPS-koordinater | 48° 49' 0" Nord, 15° 16' 60" Øst |
| Avstand fra * Equator: | 5427.9 km (3372.7 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 4579.2 km (2845.4 mi) |
| Språk: [*2] | tysk/Østerrike (+3) |
| AC støpsel | 230 V • 50 Hz • C,F [*3] |
Still Waidhofen an der Thaya som standard by
Tid på dagen i Waidhofen an der Thaya nå
![]() 05:05 |
![]() |
![]() 20:46 |

= 0.712‰ AUT Befolkning



