Aktuell lokal tid her Waidhofen an der Ybbs, Østerrike
Spørsmål: Hva er klokka her Waidhofen an der Ybbs? Svar: Waidhofen an der Ybbs (Lower Austria) ligger i "CEST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: +2) og sommertid er aktiv (+ 1t) ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Mandag, 25. mai 2026, 15:48 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
Waidhofen an der Ybbs vil bytte til vintertid på 03:00, Søndag, 25 oktober 2026. tid endre retning: -1 t. Tid igjen: 152 dag, 11 time (r), 11 minutter. (i øyeblikket når denne siden er generert)
» Waidhofen an der Ybbs tidsendringer 2026, 2027 (Europe/Vienna) »
| Waidhofen an der Ybbs info: | |
|---|---|
| Land: | Østerrike |
| Valuta: | EUR, Euro |
| Kontinent: | Europa |
| Befolkning: | ≈ 11 774 = 1.435‰ AUT Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 360 m |
| GPS-koordinater | 47° 57' 36.1" Nord, 14° 46' 25" Øst |
| Avstand fra * Equator: | 5332.7 km (3313.6 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 4674.4 km (2904.5 mi) |
| Språk: [*2] | tysk/Østerrike (+3) |
| AC støpsel | 230 V • 50 Hz • C,F [*3] |
Still Waidhofen an der Ybbs som standard by
Tid på dagen i Waidhofen an der Ybbs nå
![]() 05:10 |
![]() |
![]() 20:44 |

= 1.435‰ AUT Befolkning



