Aktuell lokal tid her Weinzierl bei Krems, Østerrike
Spørsmål: Hva er klokka her Weinzierl bei Krems? Svar: Weinzierl bei Krems (Lower Austria) ligger i "CEST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: +2) og sommertid er aktiv (+ 1t) ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Mandag, 25. mai 2026, 14:34 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
Weinzierl bei Krems vil bytte til vintertid på 03:00, Søndag, 25 oktober 2026. tid endre retning: -1 t. Tid igjen: 152 dag, 12 time (r), 25 minutter. (i øyeblikket når denne siden er generert)
» Weinzierl bei Krems tidsendringer 2026, 2027 (Europe/Vienna) »
| Weinzierl bei Krems info: | |
|---|---|
| Land: | Østerrike |
| Valuta: | EUR, Euro |
| Kontinent: | Europa |
| Befolkning: | ≈ 24 092 = 2.936‰ AUT Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 207 m |
| GPS-koordinater | 48° 23' 60" Nord, 15° 35' 60" Øst |
| Avstand fra * Equator: | 5381.6 km (3344 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 4625.5 km (2874.1 mi) |
| Språk: [*2] | tysk/Østerrike (+3) |
| AC støpsel | 230 V • 50 Hz • C,F [*3] |
Still Weinzierl bei Krems som standard by
Tid på dagen i Weinzierl bei Krems nå
![]() 05:05 |
![]() |
![]() 20:43 |

= 2.936‰ AUT Befolkning



