Aktuell lokal tid her Wetzelsdorf, Østerrike
Spørsmål: Hva er klokka her Wetzelsdorf? Svar: Wetzelsdorf (Styria) ligger i "CEST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: +2) og sommertid er aktiv (+ 1t) ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Mandag, 25. mai 2026, 14:33 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
Wetzelsdorf vil bytte til vintertid på 03:00, Søndag, 25 oktober 2026. tid endre retning: -1 t. Tid igjen: 152 dag, 12 time (r), 26 minutter. (i øyeblikket når denne siden er generert)
» Wetzelsdorf tidsendringer 2026, 2027 (Europe/Vienna) »
| Wetzelsdorf info: | |
|---|---|
| Land: | Østerrike |
| Valuta: | EUR, Euro |
| Kontinent: | Europa |
| Befolkning: | ≈ 14 314 = 1.745‰ AUT Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 362 m |
| GPS-koordinater | 47° 3' 10.5" Nord, 15° 23' 57.2" Øst |
| Avstand fra * Equator: | 5231.8 km (3250.9 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 4775.3 km (2967.2 mi) |
| Språk: [*2] | tysk/Østerrike (+3) |
| AC støpsel | 230 V • 50 Hz • C,F [*3] |
Still Wetzelsdorf som standard by
Tid på dagen i Wetzelsdorf nå
![]() 05:11 |
![]() |
![]() 20:38 |

= 1.745‰ AUT Befolkning



