Aktuell lokal tid her Wiener Neustadt, Østerrike
Spørsmål: Hva er klokka her Wiener Neustadt? Svar: Wiener Neustadt (Lower Austria) ligger i "CEST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: +2) og sommertid er aktiv (+ 1t) ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Mandag, 25. mai 2026, 14:33 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
Wiener Neustadt vil bytte til vintertid på 03:00, Søndag, 25 oktober 2026. tid endre retning: -1 t. Tid igjen: 152 dag, 12 time (r), 26 minutter. (i øyeblikket når denne siden er generert)
» Wiener Neustadt tidsendringer 2026, 2027 (Europe/Vienna) »
| Wiener Neustadt info: | |
|---|---|
| Land: | Østerrike |
| Valuta: | EUR, Euro |
| Kontinent: | Europa |
| Befolkning: | ≈ 38 481 = 4.69‰ AUT Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 269 m |
| GPS-koordinater | 47° 47' 60" Nord, 16° 15' 0" Øst |
| Avstand fra * Equator: | 5314.9 km (3302.5 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 4692.2 km (2915.6 mi) |
| Språk: [*2] | tysk/Østerrike (+3) |
| AC støpsel | 230 V • 50 Hz • C,F [*3] |
Still Wiener Neustadt som standard by
Tid på dagen i Wiener Neustadt nå
![]() 05:05 |
![]() |
![]() 20:38 |

= 4.69‰ AUT Befolkning



