Aktuell lokal tid her Wolfurt, Østerrike
Spørsmål: Hva er klokka her Wolfurt? Svar: Wolfurt (Vorarlberg) ligger i "CEST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: +2) og sommertid er aktiv (+ 1t) ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Mandag, 25. mai 2026, 15:41 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
Wolfurt vil bytte til vintertid på 03:00, Søndag, 25 oktober 2026. tid endre retning: -1 t. Tid igjen: 152 dag, 11 time (r), 18 minutter. (i øyeblikket når denne siden er generert)
» Wolfurt tidsendringer 2026, 2027 (Europe/Vienna) »
| Wolfurt info: | |
|---|---|
| Land: | Østerrike |
| Valuta: | EUR, Euro |
| Kontinent: | Europa |
| Befolkning: | ≈ 8 110 = 0.988‰ AUT Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 413 m |
| GPS-koordinater | 47° 28' 0" Nord, 9° 45' 0" Øst |
| Avstand fra * Equator: | 5277.8 km (3279.5 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 4729.3 km (2938.6 mi) |
| Språk: [*2] | tysk/Østerrike (+3) |
| AC støpsel | 230 V • 50 Hz • C,F [*3] |
Still Wolfurt som standard by
Tid på dagen i Wolfurt nå
![]() 05:32 |
![]() |
![]() 21:02 |

= 0.988‰ AUT Befolkning



