Aktuell lokal tid her Wolkersdorf im Weinviertel, Østerrike
Spørsmål: Hva er klokka her Wolkersdorf im Weinviertel? Svar: Wolkersdorf im Weinviertel (Lower Austria) ligger i "CEST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: +2) og sommertid er aktiv (+ 1t) ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Mandag, 25. mai 2026, 15:49 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
Wolkersdorf im Weinviertel vil bytte til vintertid på 03:00, Søndag, 25 oktober 2026. tid endre retning: -1 t. Tid igjen: 152 dag, 11 time (r), 10 minutter. (i øyeblikket når denne siden er generert)
» Wolkersdorf im Weinviertel tidsendringer 2026, 2027 (Europe/Vienna) »
| Wolkersdorf im Weinviertel info: | |
|---|---|
| Land: | Østerrike |
| Valuta: | EUR, Euro |
| Kontinent: | Europa |
| Befolkning: | ≈ 6 416 = 0.782‰ AUT Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 173 m |
| GPS-koordinater | 48° 22' 60" Nord, 16° 31' 0" Øst |
| Avstand fra * Equator: | 5379.7 km (3342.8 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 4627.3 km (2875.3 mi) |
| Språk: [*2] | tysk/Østerrike (+3) |
| AC støpsel | 230 V • 50 Hz • C,F [*3] |
Still Wolkersdorf im Weinviertel som standard by
Tid på dagen i Wolkersdorf im Weinviertel nå
![]() 05:02 |
![]() |
![]() 20:39 |

= 0.782‰ AUT Befolkning



