Aktuell lokal tid her Wörgl, Østerrike
Spørsmål: Hva er klokka her Wörgl? Svar: Wörgl (Tyrol) ligger i "CEST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: +2) og sommertid er aktiv (+ 1t) ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Mandag, 25. mai 2026, 15:42 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
Wörgl vil bytte til vintertid på 03:00, Søndag, 25 oktober 2026. tid endre retning: -1 t. Tid igjen: 152 dag, 11 time (r), 17 minutter. (i øyeblikket når denne siden er generert)
» Wörgl tidsendringer 2026, 2027 (Europe/Vienna) »
| Wörgl info: | |
|---|---|
| Land: | Østerrike |
| Valuta: | EUR, Euro |
| Kontinent: | Europa |
| Befolkning: | ≈ 11 265 = 1.373‰ AUT Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 518 m |
| GPS-koordinater | 47° 28' 60" Nord, 12° 4' 0" Øst |
| Avstand fra * Equator: | 5279.7 km (3280.6 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 4727.4 km (2937.5 mi) |
| Språk: [*2] | tysk/Østerrike (+3) |
| AC støpsel | 230 V • 50 Hz • C,F [*3] |
Still Wörgl som standard by
Tid på dagen i Wörgl nå
![]() 05:23 |
![]() |
![]() 20:53 |

= 1.373‰ AUT Befolkning



