Aktuell lokal tid her Ybbs an der Donau, Østerrike
Spørsmål: Hva er klokka her Ybbs an der Donau? Svar: Ybbs an der Donau (Lower Austria) ligger i "CEST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: +2) og sommertid er aktiv (+ 1t) ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Mandag, 25. mai 2026, 15:47 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
Ybbs an der Donau vil bytte til vintertid på 03:00, Søndag, 25 oktober 2026. tid endre retning: -1 t. Tid igjen: 152 dag, 11 time (r), 12 minutter. (i øyeblikket når denne siden er generert)
» Ybbs an der Donau tidsendringer 2026, 2027 (Europe/Vienna) »
| Ybbs an der Donau info: | |
|---|---|
| Land: | Østerrike |
| Valuta: | EUR, Euro |
| Kontinent: | Europa |
| Befolkning: | ≈ 5 676 = 0.692‰ AUT Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 218 m |
| GPS-koordinater | 48° 10' 0" Nord, 15° 4' 60" Øst |
| Avstand fra * Equator: | 5355.6 km (3327.8 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 4651.4 km (2890.3 mi) |
| Språk: [*2] | tysk/Østerrike (+3) |
| AC støpsel | 230 V • 50 Hz • C,F [*3] |
Still Ybbs an der Donau som standard by
Tid på dagen i Ybbs an der Donau nå
![]() 05:08 |
![]() |
![]() 20:44 |

= 0.692‰ AUT Befolkning



