Aktuell lokal tid her Zell am See, Østerrike
Spørsmål: Hva er klokka her Zell am See? Svar: Zell am See (Salzburg) ligger i "CEST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: +2) og sommertid er aktiv (+ 1t) ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Mandag, 25. mai 2026, 15:46 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
Zell am See vil bytte til vintertid på 03:00, Søndag, 25 oktober 2026. tid endre retning: -1 t. Tid igjen: 152 dag, 11 time (r), 13 minutter. (i øyeblikket når denne siden er generert)
» Zell am See tidsendringer 2026, 2027 (Europe/Vienna) »
| Zell am See info: | |
|---|---|
| Land: | Østerrike |
| Valuta: | EUR, Euro |
| Kontinent: | Europa |
| Befolkning: | ≈ 10 046 = 1.224‰ AUT Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 784 m |
| GPS-koordinater | 47° 19' 32" Nord, 12° 47' 40" Øst |
| Avstand fra * Equator: | 5262.1 km (3269.7 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 4745 km (2948.4 mi) |
| Språk: [*2] | tysk/Østerrike (+3) |
| AC støpsel | 230 V • 50 Hz • C,F [*3] |
Still Zell am See som standard by
Tid på dagen i Zell am See nå
![]() 05:21 |
![]() |
![]() 20:50 |

= 1.224‰ AUT Befolkning



