Aktuell lokal tid her Zwettl Stift, Østerrike
Spørsmål: Hva er klokka her Zwettl Stift? Svar: Zwettl Stift (Lower Austria) ligger i "CEST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: +2) og sommertid er aktiv (+ 1t) ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Mandag, 25. mai 2026, 15:46 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
Zwettl Stift vil bytte til vintertid på 03:00, Søndag, 25 oktober 2026. tid endre retning: -1 t. Tid igjen: 152 dag, 11 time (r), 13 minutter. (i øyeblikket når denne siden er generert)
» Zwettl Stift tidsendringer 2026, 2027 (Europe/Vienna) »
| Zwettl Stift info: | |
|---|---|
| Land: | Østerrike |
| Valuta: | EUR, Euro |
| Kontinent: | Europa |
| Befolkning: | ≈ 11 718 = 1.428‰ AUT Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 514 m |
| GPS-koordinater | 48° 37' 0" Nord, 15° 11' 60" Øst |
| Avstand fra * Equator: | 5405.7 km (3358.9 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 4601.4 km (2859.2 mi) |
| Språk: [*2] | tysk/Østerrike (+3) |
| AC støpsel | 230 V • 50 Hz • C,F [*3] |
Still Zwettl Stift som standard by
Tid på dagen i Zwettl Stift nå
![]() 05:06 |
![]() |
![]() 20:45 |

= 1.428‰ AUT Befolkning



