Aktuell lokal tid her Abrantes, Portugal
Spørsmål: Hva er klokka her Abrantes? Svar: Abrantes (Santarém) ligger i "WEST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: +1) og sommertid er aktiv (+ 1t) ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): tirsdag, 26. mai 2026, 16:56 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
Abrantes vil bytte til vintertid på 02:00, Søndag, 25 oktober 2026. tid endre retning: -1 t. Tid igjen: 151 dag, 9 time (r), 3 minutter. (i øyeblikket når denne siden er generert)
» Abrantes tidsendringer 2026, 2027 (Europe/Lisbon) »
| Abrantes info: | |
|---|---|
| Land: | Portugal |
| Valuta: | EUR, Euro |
| Kontinent: | Europa |
| Befolkning: | ≈ 13 646 = 1.278‰ PRT Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 133 m |
| GPS-koordinater | 39° 28' 0" Nord, 8° 11' 60" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 4388.3 km (2726.8 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 5618.8 km (3491.3 mi) |
| Språk: [*2] | Portugisisk/Portugal (+1) |
| AC støpsel | 230 V • 50 Hz • C,F [*3] |
Still Abrantes som standard by
Tid på dagen i Abrantes nå
![]() 06:10 |
![]() |
![]() 20:49 |

= 1.278‰ PRT Befolkning



