Aktuell lokal tid her Águas Santas, Portugal
Spørsmål: Hva er klokka her Águas Santas? Svar: Águas Santas (Porto) ligger i "WEST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: +1) og sommertid er aktiv (+ 1t) ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): tirsdag, 26. mai 2026, 15:31 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
Águas Santas vil bytte til vintertid på 02:00, Søndag, 25 oktober 2026. tid endre retning: -1 t. Tid igjen: 151 dag, 10 time (r), 28 minutter. (i øyeblikket når denne siden er generert)
» Águas Santas tidsendringer 2026, 2027 (Europe/Lisbon) »
| Águas Santas info: | |
|---|---|
| Land: | Portugal |
| Valuta: | EUR, Euro |
| Kontinent: | Europa |
| Befolkning: | ≈ 27 686 = 2.593‰ PRT Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 58 m |
| GPS-koordinater | 41° 12' 38.2" Nord, 8° 35' 11.8" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 4582.2 km (2847.2 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 5424.9 km (3370.9 mi) |
| Språk: [*2] | Portugisisk/Portugal (+1) |
| AC støpsel | 230 V • 50 Hz • C,F [*3] |
Still Águas Santas som standard by
Tid på dagen i Águas Santas nå
![]() 06:06 |
![]() |
![]() 20:56 |

= 2.593‰ PRT Befolkning



