Aktuell lokal tid her Águeda, Portugal
Spørsmål: Hva er klokka her Águeda? Svar: Águeda (Aveiro) ligger i "WEST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: +1) og sommertid er aktiv (+ 1t) ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): tirsdag, 26. mai 2026, 15:31 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
Águeda vil bytte til vintertid på 02:00, Søndag, 25 oktober 2026. tid endre retning: -1 t. Tid igjen: 151 dag, 10 time (r), 28 minutter. (i øyeblikket når denne siden er generert)
» Águeda tidsendringer 2026, 2027 (Europe/Lisbon) »
| Águeda info: | |
|---|---|
| Land: | Portugal |
| Valuta: | EUR, Euro |
| Kontinent: | Europa |
| Befolkning: | ≈ 11 941 = 1.118‰ PRT Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 39 m |
| GPS-koordinater | 40° 34' 37.9" Nord, 8° 26' 39.9" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 4511.8 km (2803.5 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 5495.3 km (3414.6 mi) |
| Språk: [*2] | Portugisisk/Portugal (+1) |
| AC støpsel | 230 V • 50 Hz • C,F [*3] |
Still Águeda som standard by
Tid på dagen i Águeda nå
![]() 06:08 |
![]() |
![]() 20:53 |

= 1.118‰ PRT Befolkning



