Aktuell lokal tid her Albergaria-a-Velha, Portugal
Spørsmål: Hva er klokka her Albergaria-a-Velha? Svar: Albergaria-a-Velha (Aveiro) ligger i "WEST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: +1) og sommertid er aktiv (+ 1t) ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): tirsdag, 26. mai 2026, 15:31 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
Albergaria-a-Velha vil bytte til vintertid på 02:00, Søndag, 25 oktober 2026. tid endre retning: -1 t. Tid igjen: 151 dag, 10 time (r), 28 minutter. (i øyeblikket når denne siden er generert)
» Albergaria-a-Velha tidsendringer 2026, 2027 (Europe/Lisbon) »
| Albergaria-a-Velha info: | |
|---|---|
| Land: | Portugal |
| Valuta: | EUR, Euro |
| Kontinent: | Europa |
| Befolkning: | ≈ 7 974 = 0.747‰ PRT Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 128 m |
| GPS-koordinater | 40° 41' 35.4" Nord, 8° 28' 47.8" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 4524.7 km (2811.5 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 5482.4 km (3406.6 mi) |
| Språk: [*2] | Portugisisk/Portugal (+1) |
| AC støpsel | 230 V • 50 Hz • C,F [*3] |
Still Albergaria-a-Velha som standard by
Tid på dagen i Albergaria-a-Velha nå
![]() 06:07 |
![]() |
![]() 20:54 |

= 0.747‰ PRT Befolkning



