Aktuell lokal tid her Alcabideche, Portugal
Spørsmål: Hva er klokka her Alcabideche? Svar: Alcabideche (Lisbon) ligger i "WEST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: +1) og sommertid er aktiv (+ 1t) ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): tirsdag, 26. mai 2026, 14:20 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
Alcabideche vil bytte til vintertid på 02:00, Søndag, 25 oktober 2026. tid endre retning: -1 t. Tid igjen: 151 dag, 11 time (r), 39 minutter. (i øyeblikket når denne siden er generert)
» Alcabideche tidsendringer 2026, 2027 (Europe/Lisbon) »
| Alcabideche info: | |
|---|---|
| Land: | Portugal |
| Valuta: | EUR, Euro |
| Kontinent: | Europa |
| Befolkning: | ≈ 33 315 = 3.121‰ PRT Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 122 m |
| GPS-koordinater | 38° 44' 1.2" Nord, 9° 24' 33.4" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 4306.8 km (2676.1 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 5700.3 km (3542 mi) |
| Språk: [*2] | Portugisisk/Portugal (+1) |
| AC støpsel | 230 V • 50 Hz • C,F [*3] |
Still Alcabideche som standard by
Tid på dagen i Alcabideche nå
![]() 06:17 |
![]() |
![]() 20:52 |

= 3.121‰ PRT Befolkning



