Aktuell lokal tid her Alcácer do Sal, Portugal
Spørsmål: Hva er klokka her Alcácer do Sal? Svar: Alcácer do Sal (Setúbal) ligger i "WEST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: +1) og sommertid er aktiv (+ 1t) ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): tirsdag, 26. mai 2026, 15:31 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
Alcácer do Sal vil bytte til vintertid på 02:00, Søndag, 25 oktober 2026. tid endre retning: -1 t. Tid igjen: 151 dag, 10 time (r), 28 minutter. (i øyeblikket når denne siden er generert)
» Alcácer do Sal tidsendringer 2026, 2027 (Europe/Lisbon) »
| Alcácer do Sal info: | |
|---|---|
| Land: | Portugal |
| Valuta: | EUR, Euro |
| Kontinent: | Europa |
| Befolkning: | ≈ 9 198 = 0.862‰ PRT Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 49 m |
| GPS-koordinater | 38° 22' 23.7" Nord, 8° 30' 52" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 4266.7 km (2651.2 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 5740.4 km (3566.9 mi) |
| Språk: [*2] | Portugisisk/Portugal (+1) |
| AC støpsel | 230 V • 50 Hz • C,F [*3] |
Still Alcácer do Sal som standard by
Tid på dagen i Alcácer do Sal nå
![]() 06:14 |
![]() |
![]() 20:47 |

= 0.862‰ PRT Befolkning



