Aktuell lokal tid her Mansa, Zambia
Spørsmål: Hva er klokka her Mansa? Svar: Mansa (Luapula) ligger i "CAT" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: +2) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Søndag, 31. mai 2026, 11:01 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Mansa tidsendringer 2026, 2027 (Africa/Lusaka) »
| Mansa info: | |
|---|---|
| Land: | Zambia |
| Valuta: | ZMW, Kwacha |
| Kontinent: | Afrika |
| Befolkning: | ≈ 42 277 = 3.141‰ ZMB Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1216 m |
| GPS-koordinater | 11° 11' 59.1" Sør, 28° 53' 39.5" Øst |
| Avstand fra * Equator: | 1245.3 km (773.8 mi) |
| Avstand fra * Sydpol: | 8761.8 km (5444.3 mi) |
| Språk: [*2] | Engelsk/Zambia (+6) |
| AC støpsel | 230 V • 50 Hz • C,D,G [*3] |
Still Mansa som standard by
Tid på dagen i Mansa nå
![]() 06:16 |
![]() |
![]() 17:47 |

= 3.141‰ ZMB Befolkning



