Aktuell lokal tid her Mkushi, Zambia
Spørsmål: Hva er klokka her Mkushi? Svar: Mkushi (Central) ligger i "CAT" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: +2) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Søndag, 31. mai 2026, 11:04 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Mkushi tidsendringer 2026, 2027 (Africa/Lusaka) »
| Mkushi info: | |
|---|---|
| Land: | Zambia |
| Valuta: | ZMW, Kwacha |
| Kontinent: | Afrika |
| Befolkning: | ≈ 12 306 = 0.914‰ ZMB Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1257 m |
| GPS-koordinater | 13° 37' 12.5" Sør, 29° 23' 38" Øst |
| Avstand fra * Equator: | 1514.4 km (941 mi) |
| Avstand fra * Sydpol: | 8492.6 km (5277.1 mi) |
| Språk: [*2] | Engelsk/Zambia (+6) |
| AC støpsel | 230 V • 50 Hz • C,D,G [*3] |
Still Mkushi som standard by
Tid på dagen i Mkushi nå
![]() 06:18 |
![]() |
![]() 17:41 |

= 0.914‰ ZMB Befolkning



