Aktuell lokal tid her Mongu, Zambia
Spørsmål: Hva er klokka her Mongu? Svar: Mongu (Western) ligger i "CAT" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: +2) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Søndag, 31. mai 2026, 11:00 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Mongu tidsendringer 2026, 2027 (Africa/Lusaka) »
| Mongu info: | |
|---|---|
| Land: | Zambia |
| Valuta: | ZMW, Kwacha |
| Kontinent: | Afrika |
| Befolkning: | ≈ 52 534 = 3.903‰ ZMB Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1016 m |
| GPS-koordinater | 15° 14' 54.1" Sør, 23° 7' 38.7" Øst |
| Avstand fra * Equator: | 1695.5 km (1053.5 mi) |
| Avstand fra * Sydpol: | 8311.6 km (5164.6 mi) |
| Språk: [*2] | Engelsk/Zambia (+6) |
| AC støpsel | 230 V • 50 Hz • C,D,G [*3] |
Still Mongu som standard by
Tid på dagen i Mongu nå
![]() 06:46 |
![]() |
![]() 18:03 |

= 3.903‰ ZMB Befolkning



