Aktuell lokal tid her Mufumbwe, Zambia
Spørsmål: Hva er klokka her Mufumbwe? Svar: Mufumbwe (North-Western) ligger i "CAT" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: +2) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Søndag, 31. mai 2026, 12:20 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Mufumbwe tidsendringer 2026, 2027 (Africa/Lusaka) »
| Mufumbwe info: | |
|---|---|
| Land: | Zambia |
| Valuta: | ZMW, Kwacha |
| Kontinent: | Afrika |
| Befolkning: | ≈ 6 155 = 0.457‰ ZMB Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1143 m |
| GPS-koordinater | 13° 40' 60" Sør, 24° 48' 0" Øst |
| Avstand fra * Equator: | 1521.4 km (945.4 mi) |
| Avstand fra * Sydpol: | 8485.6 km (5272.7 mi) |
| Språk: [*2] | Engelsk/Zambia (+6) |
| AC støpsel | 230 V • 50 Hz • C,D,G [*3] |
Still Mufumbwe som standard by
Tid på dagen i Mufumbwe nå
![]() 06:37 |
![]() |
![]() 17:59 |

= 0.457‰ ZMB Befolkning



