Aktuell lokal tid her Mwinilunga, Zambia
Spørsmål: Hva er klokka her Mwinilunga? Svar: Mwinilunga (North-Western) ligger i "CAT" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: +2) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Søndag, 31. mai 2026, 10:59 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Mwinilunga tidsendringer 2026, 2027 (Africa/Lusaka) »
| Mwinilunga info: | |
|---|---|
| Land: | Zambia |
| Valuta: | ZMW, Kwacha |
| Kontinent: | Afrika |
| Befolkning: | ≈ 13 798 = 1.025‰ ZMB Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1364 m |
| GPS-koordinater | 11° 44' 9" Sør, 24° 25' 45.3" Øst |
| Avstand fra * Equator: | 1304.9 km (810.8 mi) |
| Avstand fra * Sydpol: | 8702.2 km (5407.3 mi) |
| Språk: [*2] | Engelsk/Zambia (+6) |
| AC støpsel | 230 V • 50 Hz • C,D,G [*3] |
Still Mwinilunga som standard by
Tid på dagen i Mwinilunga nå
![]() 06:35 |
![]() |
![]() 18:04 |

= 1.025‰ ZMB Befolkning



