Aktuell lokal tid her Petauke, Zambia
Spørsmål: Hva er klokka her Petauke? Svar: Petauke (Eastern) ligger i "CAT" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: +2) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Søndag, 31. mai 2026, 11:02 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Petauke tidsendringer 2026, 2027 (Africa/Lusaka) »
| Petauke info: | |
|---|---|
| Land: | Zambia |
| Valuta: | ZMW, Kwacha |
| Kontinent: | Afrika |
| Befolkning: | ≈ 19 296 = 1.434‰ ZMB Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1021 m |
| GPS-koordinater | 14° 14' 33.5" Sør, 31° 19' 31.1" Øst |
| Avstand fra * Equator: | 1583.6 km (984 mi) |
| Avstand fra * Sydpol: | 8423.4 km (5234.1 mi) |
| Språk: [*2] | Engelsk/Zambia (+6) |
| AC støpsel | 230 V • 50 Hz • C,D,G [*3] |
Still Petauke som standard by
Tid på dagen i Petauke nå
![]() 06:12 |
![]() |
![]() 17:32 |

= 1.434‰ ZMB Befolkning



