Aktuell lokal tid her Senanga, Zambia
Spørsmål: Hva er klokka her Senanga? Svar: Senanga (Western) ligger i "CAT" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: +2) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Søndag, 31. mai 2026, 11:02 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Senanga tidsendringer 2026, 2027 (Africa/Lusaka) »
| Senanga info: | |
|---|---|
| Land: | Zambia |
| Valuta: | ZMW, Kwacha |
| Kontinent: | Afrika |
| Befolkning: | ≈ 10 005 = 0.743‰ ZMB Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1001 m |
| GPS-koordinater | 16° 7' 0" Sør, 23° 16' 0" Øst |
| Avstand fra * Equator: | 1792 km (1113.5 mi) |
| Avstand fra * Sydpol: | 8215.1 km (5104.6 mi) |
| Språk: [*2] | Engelsk/Zambia (+6) |
| AC støpsel | 230 V • 50 Hz • C,D,G [*3] |
Still Senanga som standard by
Tid på dagen i Senanga nå
![]() 06:47 |
![]() |
![]() 18:01 |

= 0.743‰ ZMB Befolkning



