Aktuell lokal tid her Serenje, Zambia
Spørsmål: Hva er klokka her Serenje? Svar: Serenje (Central) ligger i "CAT" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: +2) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Søndag, 31. mai 2026, 11:04 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Serenje tidsendringer 2026, 2027 (Africa/Lusaka) »
| Serenje info: | |
|---|---|
| Land: | Zambia |
| Valuta: | ZMW, Kwacha |
| Kontinent: | Afrika |
| Befolkning: | ≈ 8 779 = 0.652‰ ZMB Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1424 m |
| GPS-koordinater | 13° 13' 57" Sør, 30° 14' 6.8" Øst |
| Avstand fra * Equator: | 1471.3 km (914.2 mi) |
| Avstand fra * Sydpol: | 8535.7 km (5303.9 mi) |
| Språk: [*2] | Engelsk/Zambia (+6) |
| AC støpsel | 230 V • 50 Hz • C,D,G [*3] |
Still Serenje som standard by
Tid på dagen i Serenje nå
![]() 06:14 |
![]() |
![]() 17:38 |

= 0.652‰ ZMB Befolkning



