Aktuell lokal tid her Siavonga, Zambia
Spørsmål: Hva er klokka her Siavonga? Svar: Siavonga (Southern) ligger i "CAT" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: +2) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Søndag, 31. mai 2026, 11:01 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Siavonga tidsendringer 2026, 2027 (Africa/Lusaka) »
| Siavonga info: | |
|---|---|
| Land: | Zambia |
| Valuta: | ZMW, Kwacha |
| Kontinent: | Afrika |
| Befolkning: | ≈ 18 638 = 1.385‰ ZMB Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 528 m |
| GPS-koordinater | 16° 32' 17.4" Sør, 28° 42' 31.5" Øst |
| Avstand fra * Equator: | 1838.9 km (1142.6 mi) |
| Avstand fra * Sydpol: | 8168.2 km (5075.5 mi) |
| Språk: [*2] | Engelsk/Zambia (+6) |
| AC støpsel | 230 V • 50 Hz • C,D,G [*3] |
Still Siavonga som standard by
Tid på dagen i Siavonga nå
![]() 06:26 |
![]() |
![]() 17:39 |

= 1.385‰ ZMB Befolkning



