Aktuell lokal tid her Sinazongwe, Zambia
Spørsmål: Hva er klokka her Sinazongwe? Svar: Sinazongwe (Southern) ligger i "CAT" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: +2) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Søndag, 31. mai 2026, 11:03 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Sinazongwe tidsendringer 2026, 2027 (Africa/Lusaka) »
| Sinazongwe info: | |
|---|---|
| Land: | Zambia |
| Valuta: | ZMW, Kwacha |
| Kontinent: | Afrika |
| Befolkning: | ≈ 11 528 = 0.856‰ ZMB Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 504 m |
| GPS-koordinater | 17° 15' 41" Sør, 27° 27' 42.4" Øst |
| Avstand fra * Equator: | 1919.3 km (1192.6 mi) |
| Avstand fra * Sydpol: | 8087.8 km (5025.5 mi) |
| Språk: [*2] | Engelsk/Zambia (+6) |
| AC støpsel | 230 V • 50 Hz • C,D,G [*3] |
Still Sinazongwe som standard by
Tid på dagen i Sinazongwe nå
![]() 06:32 |
![]() |
![]() 17:43 |

= 0.856‰ ZMB Befolkning



