Aktuell lokal tid her Indi, India
Spørsmål: Hva er klokka her Indi? Svar: Indi (Karnataka) ligger i "IST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: +5.5) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): tirsdag, 26. mai 2026, 22:37 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Indi tidsendringer 2026, 2027 (Asia/Kolkata) »
| Indi info: | |
|---|---|
| Land: | India |
| Valuta: | INR, Rupee |
| Kontinent: | Asia |
| Befolkning: | ≈ 34 075 = 0.029‰ IND Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 466 m |
| GPS-koordinater | 17° 10' 38.5" Nord, 75° 57' 9.4" Øst |
| Avstand fra * Equator: | 1909.9 km (1186.8 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 8097.1 km (5031.3 mi) |
| Språk: [*2] | Engelsk/India (+25) |
| AC støpsel | 230 V • 50 Hz • C,D,M [*3] |
Still Indi som standard by
Tid på dagen i Indi nå
![]() 05:51 |
![]() |
![]() 18:54 |
[*1] IST = Asia/Kolkata Tidssone
[*2] Språk i India : • Engelsk/India • Hindi • Bengali • Telugu • Marathi • Tamil • Urdu • Gujarati • Kannada • Malayalam • Oriya • Panjabi • Assamesisk • Bihari • Santali • Kashmiri • Nepali • Sindhi • Konkani (macrolanguage) • Dogri (macrolanguage) • Manipuri • Sino-tibetanske språk • Sanskrit • fransk • Lushai • Indiske språk
⇑ TOP ⇑
= 0.029‰ IND Befolkning



