Aktuell lokal tid her Agadez, Niger
Spørsmål: Hva er klokka her Agadez? Svar: Agadez ligger i "WAT" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: +1) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Mandag, 25. mai 2026, 12:26 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Agadez tidsendringer 2026, 2027 (Africa/Niamey) »
| Agadez info: | |
|---|---|
| Land: | Niger |
| Valuta: | XOF, Franc |
| Kontinent: | Afrika |
| Befolkning: | ≈ 124 324 = 7.83‰ NER Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 505 m |
| GPS-koordinater | 16° 58' 24" Nord, 7° 59' 28" Øst |
| Avstand fra * Equator: | 1887.3 km (1172.7 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 8119.8 km (5045.4 mi) |
| Språk: [*2] | fransk/Niger (+3) |
| AC støpsel | 220 V • 50 Hz • C,D,E,F [*3] |
Still Agadez som standard by
Tid på dagen i Agadez nå
![]() 05:54 |
![]() |
![]() 18:55 |

= 7.83‰ NER Befolkning



