Aktuell lokal tid her Tahoua, Niger
Spørsmål: Hva er klokka her Tahoua? Svar: Tahoua ligger i "WAT" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: +1) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Mandag, 25. mai 2026, 12:27 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Tahoua tidsendringer 2026, 2027 (Africa/Niamey) »
| Tahoua info: | |
|---|---|
| Land: | Niger |
| Valuta: | XOF, Franc |
| Kontinent: | Afrika |
| Befolkning: | ≈ 80 425 = 5.065‰ NER Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 389 m |
| GPS-koordinater | 14° 53' 19.7" Nord, 5° 16' 9.1" Øst |
| Avstand fra * Equator: | 1655.5 km (1028.7 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 8351.6 km (5189.4 mi) |
| Språk: [*2] | fransk/Niger (+3) |
| AC støpsel | 220 V • 50 Hz • C,D,E,F [*3] |
Still Tahoua som standard by
Tid på dagen i Tahoua nå
![]() 06:08 |
![]() |
![]() 19:03 |

= 5.065‰ NER Befolkning



