Aktuell lokal tid her As Sīb al Jadīdah, Oman
Spørsmål: Hva er klokka her As Sīb al Jadīdah? Svar: As Sīb al Jadīdah (Muḩāfaz̧at Masqaţ) ligger i "+04" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: +4) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Mandag, 11. mai 2026, 21:21 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
As Sīb al Jadīdah vil bytte til vintertid på 07:14, tirsdag, 19 Januar 2038. tid endre retning: 0 t. Tid igjen: 4270 dag, 9 time (r), 52 minutter. (i øyeblikket når denne siden er generert)
» As Sīb al Jadīdah tidsendringer 2026, 2027 (Asia/Muscat) »
| As Sīb al Jadīdah info: | |
|---|---|
| Land: | Oman |
| Valuta: | OMR, Rial |
| Kontinent: | Asia |
| Befolkning: | ≈ 237 816 = 80.134‰ OMN Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 7 m |
| GPS-koordinater | 23° 40' 13" Nord, 58° 11' 20.8" Øst |
| Avstand fra * Equator: | 2631.9 km (1635.4 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7375.2 km (4582.7 mi) |
| Språk: [*2] | Arabisk/Oman (+3) |
| AC støpsel | 240 V • 50 Hz • G [*3] |
Still As Sīb al Jadīdah som standard by
Tid på dagen i As Sīb al Jadīdah nå
![]() 05:27 |
![]() |
![]() 18:40 |

= 80.134‰ OMN Befolkning



