Aktuell lokal tid her Takeo, Kambodsja
Spørsmål: Hva er klokka her Takeo? Svar: Takeo ligger i "+07" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: +7) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Mandag, 25. mai 2026, 18:27 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
Takeo vil bytte til vintertid på 10:14, tirsdag, 19 Januar 2038. tid endre retning: 0 t. Tid igjen: 4256 dag, 15 time (r), 46 minutter. (i øyeblikket når denne siden er generert)
» Takeo tidsendringer 2026, 2027 (Asia/Phnom_Penh) »
| Takeo info: | |
|---|---|
| Land: | Kambodsja |
| Valuta: | KHR, Riels |
| Kontinent: | Asia |
| Befolkning: | ≈ 843 931 = 58.389‰ KHM Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 12 m |
| GPS-koordinater | 10° 59' 26.9" Nord, 104° 47' 5.9" Øst |
| Avstand fra * Equator: | 1222.1 km (759.4 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 8785 km (5458.7 mi) |
| Språk: [*2] | Sentral Khmer (+2) |
| AC støpsel | 230 V • 50 Hz • A,C,G [*3] |
Still Takeo som standard by
Tid på dagen i Takeo nå
![]() 05:36 |
![]() |
![]() 18:18 |

= 58.389‰ KHM Befolkning



