Aktuell lokal tid her Kisumu, Kenya
Spørsmål: Hva er klokka her Kisumu? Svar: Kisumu ligger i "EAT" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: +3) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Mandag, 25. mai 2026, 04:19 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Kisumu tidsendringer 2026, 2027 (Africa/Nairobi) »
| Kisumu info: | |
|---|---|
| Land: | Kenya |
| Valuta: | KES, Shilling |
| Kontinent: | Afrika |
| Befolkning: | ≈ 216 479 = 5.406‰ KEN Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1174 m |
| GPS-koordinater | 0° 6' 8" Sør, 34° 45' 42.2" Øst |
| Avstand fra * Equator: | 11.4 km (7.1 mi) |
| Avstand fra * Sydpol: | 9995.7 km (6211 mi) |
| Språk: [*2] | Engelsk/Kenya (+1) |
| AC støpsel | 240 V • 50 Hz • G [*3] |
Still Kisumu som standard by
Tid på dagen i Kisumu nå
![]() 06:34 |
![]() |
![]() 18:41 |

= 5.406‰ KEN Befolkning



