Aktuell lokal tid her Thika, Kenya
Spørsmål: Hva er klokka her Thika? Svar: Thika (Nairobi Area) ligger i "EAT" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: +3) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Mandag, 25. mai 2026, 04:17 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Thika tidsendringer 2026, 2027 (Africa/Nairobi) »
| Thika info: | |
|---|---|
| Land: | Kenya |
| Valuta: | KES, Shilling |
| Kontinent: | Afrika |
| Befolkning: | ≈ 200 000 = 4.994‰ KEN Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1506 m |
| GPS-koordinater | 1° 1' 59.7" Sør, 37° 4' 9.6" Øst |
| Avstand fra * Equator: | 114.9 km (71.4 mi) |
| Avstand fra * Sydpol: | 9892.2 km (6146.7 mi) |
| Språk: [*2] | Engelsk/Kenya (+1) |
| AC støpsel | 240 V • 50 Hz • G [*3] |
Still Thika som standard by
Tid på dagen i Thika nå
![]() 06:26 |
![]() |
![]() 18:30 |

= 4.994‰ KEN Befolkning



