Aktuell lokal tid her Nakuru, Kenya
Spørsmål: Hva er klokka her Nakuru? Svar: Nakuru ligger i "EAT" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: +3) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Mandag, 25. mai 2026, 04:19 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Nakuru tidsendringer 2026, 2027 (Africa/Nairobi) »
| Nakuru info: | |
|---|---|
| Land: | Kenya |
| Valuta: | KES, Shilling |
| Kontinent: | Afrika |
| Befolkning: | ≈ 259 903 = 6.49‰ KEN Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1848 m |
| GPS-koordinater | 0° 16' 60" Sør, 36° 4' 0" Øst |
| Avstand fra * Equator: | 31.5 km (19.6 mi) |
| Avstand fra * Sydpol: | 9975.6 km (6198.5 mi) |
| Språk: [*2] | Engelsk/Kenya (+1) |
| AC støpsel | 240 V • 50 Hz • G [*3] |
Still Nakuru som standard by
Tid på dagen i Nakuru nå
![]() 06:29 |
![]() |
![]() 18:35 |

= 6.49‰ KEN Befolkning



