Aktuell lokal tid her Ahero, Kenya
Spørsmål: Hva er klokka her Ahero? Svar: Ahero (Kisumu) ligger i "EAT" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: +3) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Mandag, 25. mai 2026, 05:22 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Ahero tidsendringer 2026, 2027 (Africa/Nairobi) »
| Ahero info: | |
|---|---|
| Land: | Kenya |
| Valuta: | KES, Shilling |
| Kontinent: | Afrika |
| Befolkning: | ≈ 8 788 = 0.219‰ KEN Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1154 m |
| GPS-koordinater | 0° 10' 28.6" Sør, 34° 54' 58.7" Øst |
| Avstand fra * Equator: | 19.4 km (12.1 mi) |
| Avstand fra * Sydpol: | 9987.6 km (6206 mi) |
| Språk: [*2] | Engelsk/Kenya (+1) |
| AC støpsel | 240 V • 50 Hz • G [*3] |
Still Ahero som standard by
Tid på dagen i Ahero nå
![]() 06:33 |
![]() |
![]() 18:40 |

= 0.219‰ KEN Befolkning



