Aktuell lokal tid her Athi River, Kenya
Spørsmål: Hva er klokka her Athi River? Svar: Athi River (Machakos) ligger i "EAT" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: +3) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Mandag, 25. mai 2026, 04:17 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Athi River tidsendringer 2026, 2027 (Africa/Nairobi) »
| Athi River info: | |
|---|---|
| Land: | Kenya |
| Valuta: | KES, Shilling |
| Kontinent: | Afrika |
| Befolkning: | ≈ 24 530 = 0.613‰ KEN Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1505 m |
| GPS-koordinater | 1° 27' 22.7" Sør, 36° 58' 41.7" Øst |
| Avstand fra * Equator: | 161.9 km (100.6 mi) |
| Avstand fra * Sydpol: | 9845.1 km (6117.5 mi) |
| Språk: [*2] | Engelsk/Kenya (+1) |
| AC støpsel | 240 V • 50 Hz • G [*3] |
Still Athi River som standard by
Tid på dagen i Athi River nå
![]() 06:27 |
![]() |
![]() 18:30 |

= 0.613‰ KEN Befolkning



