Aktuell lokal tid her Baringo, Kenya
Spørsmål: Hva er klokka her Baringo? Svar: Baringo ligger i "EAT" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: +3) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Mandag, 25. mai 2026, 05:22 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Baringo tidsendringer 2026, 2027 (Africa/Nairobi) »
| Baringo info: | |
|---|---|
| Land: | Kenya |
| Valuta: | KES, Shilling |
| Kontinent: | Afrika |
| Befolkning: | ≈ 7 656 = 0.191‰ KEN Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1090 m |
| GPS-koordinater | 0° 28' 0" Nord, 35° 58' 0" Øst |
| Avstand fra * Equator: | 51.9 km (32.2 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 9955.2 km (6185.9 mi) |
| Språk: [*2] | Engelsk/Kenya (+1) |
| AC støpsel | 240 V • 50 Hz • G [*3] |
Still Baringo som standard by
Tid på dagen i Baringo nå
![]() 06:28 |
![]() |
![]() 18:37 |

= 0.191‰ KEN Befolkning



