Aktuell lokal tid her Bomet, Kenya
Spørsmål: Hva er klokka her Bomet? Svar: Bomet ligger i "EAT" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: +3) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Mandag, 25. mai 2026, 05:22 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Bomet tidsendringer 2026, 2027 (Africa/Nairobi) »
| Bomet info: | |
|---|---|
| Land: | Kenya |
| Valuta: | KES, Shilling |
| Kontinent: | Afrika |
| Befolkning: | ≈ 5 270 = 0.132‰ KEN Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1959 m |
| GPS-koordinater | 0° 46' 52.6" Sør, 35° 20' 29.6" Øst |
| Avstand fra * Equator: | 86.9 km (54 mi) |
| Avstand fra * Sydpol: | 9920.2 km (6164.1 mi) |
| Språk: [*2] | Engelsk/Kenya (+1) |
| AC støpsel | 240 V • 50 Hz • G [*3] |
Still Bomet som standard by
Tid på dagen i Bomet nå
![]() 06:33 |
![]() |
![]() 18:38 |

= 0.132‰ KEN Befolkning



