Aktuell lokal tid her Bondo, Kenya
Spørsmål: Hva er klokka her Bondo? Svar: Bondo (Siaya) ligger i "EAT" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: +3) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Mandag, 25. mai 2026, 05:23 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Bondo tidsendringer 2026, 2027 (Africa/Nairobi) »
| Bondo info: | |
|---|---|
| Land: | Kenya |
| Valuta: | KES, Shilling |
| Kontinent: | Afrika |
| Befolkning: | ≈ 8 683 = 0.217‰ KEN Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1266 m |
| GPS-koordinater | 0° 14' 19" Nord, 34° 16' 10" Øst |
| Avstand fra * Equator: | 26.5 km (16.5 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 9980.5 km (6201.6 mi) |
| Språk: [*2] | Engelsk/Kenya (+1) |
| AC støpsel | 240 V • 50 Hz • G [*3] |
Still Bondo som standard by
Tid på dagen i Bondo nå
![]() 06:35 |
![]() |
![]() 18:43 |

= 0.217‰ KEN Befolkning



