Aktuell lokal tid her Bungoma, Kenya
Spørsmål: Hva er klokka her Bungoma? Svar: Bungoma ligger i "EAT" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: +3) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Mandag, 25. mai 2026, 04:21 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Bungoma tidsendringer 2026, 2027 (Africa/Nairobi) »
| Bungoma info: | |
|---|---|
| Land: | Kenya |
| Valuta: | KES, Shilling |
| Kontinent: | Afrika |
| Befolkning: | ≈ 55 962 = 1.397‰ KEN Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1427 m |
| GPS-koordinater | 0° 33' 48.6" Nord, 34° 33' 38" Øst |
| Avstand fra * Equator: | 62.7 km (38.9 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 9944.4 km (6179.2 mi) |
| Språk: [*2] | Engelsk/Kenya (+1) |
| AC støpsel | 240 V • 50 Hz • G [*3] |
Still Bungoma som standard by
Tid på dagen i Bungoma nå
![]() 06:34 |
![]() |
![]() 18:43 |

= 1.397‰ KEN Befolkning



