Aktuell lokal tid her Busia, Kenya
Spørsmål: Hva er klokka her Busia? Svar: Busia ligger i "EAT" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: +3) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Mandag, 25. mai 2026, 04:19 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Busia tidsendringer 2026, 2027 (Africa/Nairobi) »
| Busia info: | |
|---|---|
| Land: | Kenya |
| Valuta: | KES, Shilling |
| Kontinent: | Afrika |
| Befolkning: | ≈ 51 981 = 1.298‰ KEN Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1222 m |
| GPS-koordinater | 0° 27' 36.2" Nord, 34° 6' 42.1" Øst |
| Avstand fra * Equator: | 51.2 km (31.8 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 9955.9 km (6186.3 mi) |
| Språk: [*2] | Engelsk/Kenya (+1) |
| AC støpsel | 240 V • 50 Hz • G [*3] |
Still Busia som standard by
Tid på dagen i Busia nå
![]() 06:36 |
![]() |
![]() 18:44 |

= 1.298‰ KEN Befolkning



