Aktuell lokal tid her Chuka, Kenya
Spørsmål: Hva er klokka her Chuka? Svar: Chuka (Tharaka - Nithi) ligger i "EAT" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: +3) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Mandag, 25. mai 2026, 05:23 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Chuka tidsendringer 2026, 2027 (Africa/Nairobi) »
| Chuka info: | |
|---|---|
| Land: | Kenya |
| Valuta: | KES, Shilling |
| Kontinent: | Afrika |
| Befolkning: | ≈ 9 347 = 0.233‰ KEN Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1452 m |
| GPS-koordinater | 0° 19' 59.4" Sør, 37° 38' 45.1" Øst |
| Avstand fra * Equator: | 37 km (23 mi) |
| Avstand fra * Sydpol: | 9970 km (6195.1 mi) |
| Språk: [*2] | Engelsk/Kenya (+1) |
| AC støpsel | 240 V • 50 Hz • G [*3] |
Still Chuka som standard by
Tid på dagen i Chuka nå
![]() 06:23 |
![]() |
![]() 18:29 |

= 0.233‰ KEN Befolkning



