Aktuell lokal tid her Eldama Ravine, Kenya
Spørsmål: Hva er klokka her Eldama Ravine? Svar: Eldama Ravine (Baringo) ligger i "EAT" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: +3) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Mandag, 25. mai 2026, 05:26 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Eldama Ravine tidsendringer 2026, 2027 (Africa/Nairobi) »
| Eldama Ravine info: | |
|---|---|
| Land: | Kenya |
| Valuta: | KES, Shilling |
| Kontinent: | Afrika |
| Befolkning: | ≈ 12 524 = 0.313‰ KEN Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 2124 m |
| GPS-koordinater | 0° 3' 5.7" Nord, 35° 43' 50.8" Øst |
| Avstand fra * Equator: | 5.7 km (3.6 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 10001.3 km (6214.5 mi) |
| Språk: [*2] | Engelsk/Kenya (+1) |
| AC støpsel | 240 V • 50 Hz • G [*3] |
Still Eldama Ravine som standard by
Tid på dagen i Eldama Ravine nå
![]() 06:30 |
![]() |
![]() 18:37 |

= 0.313‰ KEN Befolkning



